Služby

Naše společnost poskytuje ucelené portfolio služeb především z oblasti online, kryptologie a IT. Dokážeme Vám ale nabídnout i další služby. Sjednejte si s námi schůzku a my Vám rádi představíme rozsah našich služeb.

Svěřená správa

Svěřte starost o IT profesionálům. Postaráme se o váš web, aby vše fungovalo jak má, pohlídáme webhosting, aby nedošlo k nechtěné nekompatibilní aktualizaci, která ohrozí vaše služby. Zajišťujeme chod aplikačních serverů a cloudů. Monitorujeme vaší prezentaci na sociálních sítích. Rádi Vám představíme balíčky služeb při osobním setkání a nalezneme nejlepší řešení ušité přímo na míru vašim potřebám.

Domény

Poradíme vám s výběrem vhodné domény a seznámíme vás s možnostmi nových koncovek domén tak, aby co nejvíce pasovaly na vaše podnikání. Doméneu pro vás koupíme a budeme spravovat včetně DNS záznamů. Dokážeme vám nabídnout i anonymizaci domény tím, že jí napíšeme na sebe.

Web apps

Specializujeme se na návrh, audit i realizaci individualizovaných aplikací a to jak náš vlastní CMS tak i další aplikace vyvonuté na míru objednatele.

Cloud

Rádi vás seznámíme s cloud problematikou, vhodném zabezpečení a pomůžeme Vám nastavit automatizované procesy s vaším IT.

Marketing

Poskytujeme služby mediální agentury, specializujeme se na event marketing i online marketing. Rádi Vám odprezentujeme víc.

GDPR

Nová pravidla uchování, zpracování a správy osobních údajů máme v malíčku.

Kryptoměny

Je mnoho důvodů, proč používat, vlastnit, nebo investovat do kryptoměn. Pomůžeme Vám s výběrem těch správných, s tím, aby Vám je někdo nezcizil